Przyjmujemy zgłoszenia

Podziel się

Udział w Kongresie KRIO to doskonała okazja do bezpośrednich spotkań optyków z całej Polski, możliwość wymiany zawodowych doświadczeń oraz wypoczynku i dobrej zabawy.

W tym roku, organizatorzy Kongresu wychodzą naprzeciw życzeniom uczestników, proponując dwa rodzaje Pakietów Uczestnictwa. 

Pakiet Podstawowy, poza udziałem w kongresowych wykładach i możliwością odwiedzenia stoisk wystawców, pozwoli na skorzystanie z wielu atrakcji, jak wstęp do Parku Wodnego Tropikana, zabawy tanecznej w Klubie Nocnym czy spędzenia wieczoru w hotelowych restauracjach. Pakiet Rozszerzony zapewnia dodatkowo w sobotę Wieczór w Restauracji Niebieskiej z  poczęstunkiem, przy spokojniejszej muzyce.

Udział w Ogólnopolskim Kongresie Optyków KRIO jest możliwy dla osób zawodowo związanych z branżą optyczną i osób im towarzyszących. Optycy należący do Cechów zrzeszonych w KRIO mają promocyjne warunki uczestnictwa. Zgłoszenie udziału i zakup pakietów jest możliwy do 8 września lub do wyczerpania wolnych miejsc. Osoby, które nie zdecydują się na pakiet uczestnictwa będą mogły zakupić karty wstępu na wykłady i Wystawę – online lub na miejscu.