15. Kongres Optyków KRIO - zaproszenie od Prezesa Jana Witkowskiego

Podziel się

Już za kilka dni uruchomimy sprzedaż pakietów uczestnictwa na 15. Kongres Optyków KRIO i towarzyszącą mu Wystawę OPTYKA 2024. Oto zaproszenie jakie skierował do naszej branży Pan Prezes Jan Witkowski.

 

Szanowni Państwo
Jest mi niezmiernie miło, w imieniu Zarządu Krajowej Rzemieślniczej Izby, zaprosić Państwa na XV Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO, który odbędzie się w dniach 17-20 października 2024 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Kongresowi towarzyszyć będzie Wystawa Optyczna OPTYKA 2024.


To wyjątkowe, jubileuszowe i największe tegoroczne wydarzenie dla naszej branży w Polsce. Już po raz piętnasty spotkamy się by wymienić doświadczeniami, porozmawiać o nurtujących nas tematach a także zapoznać się z szeroką ofertą licznego grona wystawców.


Co gwarantujemy? Szerokie możliwości pogłębiania wiedzy, a także szansę na poznanie aktualnych trendów w zakresie optyki okularowej, soczewek kontaktowych, urządzeń optycznych oraz okularów przeciwsłonecznych.


Zapraszam Państwa do aktywnego udziału w wykładach i prezentacjach. Część konferencyjno-edukacyjna Kongresu w dniach 18-19 października, to konferencja "Krótkowzroczność – wyzwanie naszych czasów” realizowana pod patronatem merytorycznym i naukowym prof. dr. hab. Ryszarda Naskręckiego - kierownika Laboratorium Fizyki Widzenia i Optometrii UAM i Dyrektora Centrum ECOTECH-COMPLEX, UMCS. Pierwszy dzień konferencji to wykłady przestawiane przez wybitnych specjalistów a drugi to debata dotycząca regulacji zawodu optyka okularowego. Nie zabraknie również paneli biznesowo-marketingowych, tak dobrze przez Państwa przyjętych w poprzednich latach.


XV Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO to również bogata oferta wieczornych wydarzeń integrujących nasze środowisko. O tym więcej dowiedzą się Państwo już niedługo.


Serdecznie zapraszam, w imieniu Zarządu KRIO oraz własnym, do Karpacza na XV Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO.