Aktualności

24-09-22 Zobacz Katalog Wystawców

Zaplanuj swój czas na 14. Kongresie Optyków KRIO i przyjedź na spotkanie profesjonalistów. Katalog wystawców i marek Wystawy Optycznej Optyka 2022 jest już dostępny! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wystawcami, którzy w tym roku razem z nami będą współtworzyć wydarzenie. Zobacz kto pojawi...

Zobacz więcej

23-09-22 Warsztaty STYLISTA OPRAW OKULAROWYCH

Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO jest coraz bliżej. Podczas tak ważnego w branży optycznej wydarzenia, odbędą się warsztaty STYLISTA OPRAW OKULAROWYCH - "Indywidualny kolor opraw okularowych. Postaw na kolor!" Zapraszamy do zapoznania się z informacjami, a także zaznaczamy, że pierwszeństwo udziału...

Zobacz więcej

05-08-22 Przyjmujemy zgłoszenia

Udział w Kongresie KRIO to doskonała okazja do bezpośrednich spotkań optyków z całej Polski, możliwość wymiany zawodowych doświadczeń oraz wypoczynku i dobrej zabawy.

Zobacz więcej

15-02-22 Impact’22 TOP Speaker: Yuval Harari

Yuval Harari, autor światowego bestsellera “Sapiens. Od zwierząt do bogów”, pierwszy raz na żywo w Polsce. Już 11 maja, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, otworzy Impact’22 – najważniejsze wydarzenie technologiczno-gospodarcze w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zobacz więcej

25-10-21 Impact’21 w Poznaniu

Dwa dni dyskusji o najważniejszych wyzwaniach współczesności, inspirujące spotkania i niebanalni mówcy – w środę w Poznaniu rozpoczyna się Impact’21. Po raz pierwszy gościć będzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej